guvenlik-kursu-en-uygun

En Uygun Özel Güvenlik Kursu

En uygun özel güvenlik kursu için İstanbul Kadıköy de faaliyet gösteren eğitim kurumumuzdan en uygun güvenlik eğitimi alabilirsiniz. Kurs ücretlerinin dışında ekstra hiç bir ücret talep etmeyiz. Fiyatlarımıza eğitimle ilgili herşey dahildir. Güvenlik kurs ücretinin dışında yapacağınız masraflar ise;

Özel Güvenlik Kurs Ücretlerinin Dışında Yapacağım Masraflar Nelerdir?

Güvenlik eğitimlerinden bahsetmişken aynı zamanda bazı ayrıntıları da belirtmemizde fayda var. Aşağıda belirttiğimiz tüm hizmetler kurs ücretinin dışındadır. Eğitim kurumumuz herhangi bi ad altında ekstra bi ücret talep etmez.

  • Sağlık Kurulu Raporu: Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü devlet hastanelerinden bu raporu alabilirsiniz. Sağlık Kurulu Raporunu ücretli bi rapordur ve özel güvenlik görevlisi olur ibaresi mutlaka yer almalıdır. Raporun ücreti hastaneye ödenir ve 250tl den başlamaktadır. Her hastanenin farklı uygulaması olabiliyor. Fiyat farkı olabilir.
  • Sınav harcı: Özel güvenlik eğitimlerinizi bitirdikten sonra özel güvenlik sınavlarına girebilmeniz için sınav harcınızı ödemeniz gerekmektedir. Aynı ÖSYM deki gibi merkezi bi sistemde ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda sınava girersiniz.
  • Vergi Harcı: Özel güvenlik sınavını kazandıktan sonra özel güvenlik kimlik kartı çıkartmak için vergi dairelerine özel güvenlik kimlik kart ücreti ödemeniz gerekiyor. Bunun ücreti de her yıl değişmektedir. 2022 yılı için 1343TL dir.
  • Kimlik Kart Ücreti: Sertifikadan sonra sizlere ehliyet boyutunda özel güvenlik kimlik kartı verilmektedir. Bu kartın ücreti ise halk bankasına özel güvenlik kimlik kart ücreti olarak ödenir ve 50TL dir.

Kurs Ödemeleriniz de Büyük Kolaylık Sunuyoruz Sınav giriş belgenizi alıncaya kadar ödemelerinizi 3-4 taksitle kolayca yapabilirsiniz…

Güvenlik kursu yada kurs ücretleri hakkında herhangi bir soruyu sormak veya güncel fiyatlarla ilgili fiyat almak isterseniz bize buradan ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment